QueenM Skrevet 29. mars 2011 #1 Skrevet 29. mars 2011 De siste dagene har jeg vært helt tom for energi.. Har svak hodepine å er på en måte helt utmattet. Årker bare å sitte i soffan. SKulle ha vasket litt klær å gjort annet husarbeid, men årker rett å slett ikke.. Noen flere som har dt lignende? er 35+3 idag.. Har hele tiden vært i så fin form, så sjønner ikke dette.
Linda :) Har født nr 2 <3 Skrevet 29. mars 2011 #2 Skrevet 29. mars 2011 Jeg hadde det som deg for en ukes tid siden, startet med skikkelig dårlig form av slapphet og endte opp med forskjølelse som varte i ca en uke, slitsomt ja.. Håper ikke det er ditt tilfelle. Hvordan er søvnen da? Har jo mye å si det også God bedring!
QueenM Skrevet 29. mars 2011 Forfatter #3 Skrevet 29. mars 2011 ble skikkeli forkjølet forrige onsdag, så kan jo være at slappheten kommer av at jeg har vært syk.. At det har vært litt hardt for kroppen.. ikke vet jeg.. men håpr virkelig det går over tamt å ligge på soffa'n hele dagen også..
mammatil4ioktober :) Skrevet 29. mars 2011 #4 Skrevet 29. mars 2011 Har det ganske som deg. Termin 17 april her. Og du?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå