baremeg.. Skrevet 28. mars 2011 #1 Skrevet 28. mars 2011 Vet det ikke er lenge, men nå har vi prøvd å bli gravide i tre mnd. Sluttet på pillen i slutten av desember og syklusene mine virket normale med en gang. Har truffet eggløsningen hver gang, men likevel ikke blitt gravid. Jeg har ett barn fra før, han ingen. Dere som har barn, hvor lenge prøvde dere før det ble klaff?
Julymom2015 Skrevet 28. mars 2011 #2 Skrevet 28. mars 2011 Vi har prøvd siden Oktober 2010, ble gravide i slutten av Februar, men misten 10.Mars, å er KANSJE gravid igjen nå, testet positivt i dag tidlig:D
baremeg.. Skrevet 28. mars 2011 Forfatter #3 Skrevet 28. mars 2011 Gratulerer Gleder meg veldig til det blit vår tur
Julymom2015 Skrevet 28. mars 2011 #4 Skrevet 28. mars 2011 Jeg ønsker deg masse masse lykke til Den sitter nok snart Kos deg med sex ! Ikke stress ! Forresten, om du tar EL-tester, så slutt med de med en gang ! Ha heller sex sånn som du selv ønsker og spessiellt mye på CD 9 til CD 19 !
baremeg.. Skrevet 28. mars 2011 Forfatter #5 Skrevet 28. mars 2011 Sier du det.. jeg har brukt eggløsningstester, men lurte på om jeg skulle droppe de denne gangen.. virker som jeg har ganske stabil syklus og synes det er litt stressende med disse testene..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå