malise Skrevet 27. mars 2011 #1 Skrevet 27. mars 2011 For jeg MÅ da være gravid.. Testet nemlig svakt positivt igår morges. Klokka var halv seks, og det var mørkt på soverommet, jeg så ingen strek og la meg til å sove igjen. En time senere da jeg sto opp, så jeg streken i dagslys på stua. Hmm, skal teste igjen i morgen tidlig, men kjenner meg gravid i hele kroppen. Lite energi og trøtt. Sovet to lurer alt idag. Denne graviditeten er svært etterlengtet og vi vil så gjerne. Hadde en sa i september, og vil så gjerne fullføre nå. Ikm er idag.. Gratulerer til alle dere som hører til her! Har dere prøvd lenge?
Cryst@l Skrevet 27. mars 2011 #2 Skrevet 27. mars 2011 Spennende!! Jeg ville tatt en ny en om en dag Lykke til Vi har prøvd i 6 mnd og er i morgen 12 uker
malise Skrevet 27. mars 2011 Forfatter #3 Skrevet 27. mars 2011 Takk for det. Skal ta en ny test i morgen tidlig. Heldig du som straks er 12 uker. Lykke til videre!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå