Nr. 5? Skrevet 26. mars 2011 #1 Skrevet 26. mars 2011 Da var termin her Men må nok vente på frøkna noen dager til, ikke noe tegn til at hun skal komme i dag. Har hatt masse sterke kynnere siden uke 32, men nå er det helt stille gitt
flypapir Skrevet 26. mars 2011 #2 Skrevet 26. mars 2011 Sånn er det her også Masse kynnere osv hele veien, men helt rolig nå rundt termin. Litt kjedelig, men NOE må jo skje snart. Får håpe du er i fødsel om ikke lenge, lykke til!
April-11+ en til? Skrevet 26. mars 2011 #3 Skrevet 26. mars 2011 Termin i dag jeg også, endelig har datoen kommet, men kan ikke tro det skjer noe i dag vertfall. Har kraftige kynnere og menslignende vondter, men det er ikke noe som tar seg opp. Blir spennende og se når de kan tenke seg ut i den store verden:) Lykke til, og nyt helgen:)
Nr. 5? Skrevet 26. mars 2011 Forfatter #4 Skrevet 26. mars 2011 Takker så masse God helg og masse lykke til dere også
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå