Kath+3 Skrevet 24. mars 2011 #1 Skrevet 24. mars 2011 At 1.trimester går sabla treigt?? hehe Gleder meg bare sånn til og komme over i 2.tri Og ikke minst til UL osv
Atterengang Skrevet 24. mars 2011 #2 Skrevet 24. mars 2011 Kunne IKKE vært mer enig.. Bah! Når jeg var 4 uker på vei tenkte jeg, bare jeg kommer meg opp på 5, når jeg var på 5 var det å komme seg på 6, og nå er jeg 6+5 og gleder meg til det står 7! men kjære tid, sånn fortsetter det jo bare.. Hehe.. Skal bestille meg UL imorra
Kath+3 Skrevet 24. mars 2011 Forfatter #3 Skrevet 24. mars 2011 godt jeg ikke er alene er 10 i morgen så to uker igjen til magiske 12..to laange uker! hvor langt er du? angrer litt på at jeg ikke bestillte privat UL, men nå er det kun to uker til så får gratis for er i Danmark hvor de har to ordinære
Atterengang Skrevet 24. mars 2011 #4 Skrevet 24. mars 2011 Så heldig du er som er i uke 10!!Hehe:) Jeg er 6+5:) Så har noen uker igjen gitt..
josefine86 Skrevet 24. mars 2011 #5 Skrevet 24. mars 2011 Ja, det går altfor tregt! Vil bare komme over 12 uker og vite at alt er bra med knøttet Håper ikke hele svangerskapet går like tregt :S
Kath+3 Skrevet 25. mars 2011 Forfatter #6 Skrevet 25. mars 2011 Ååh daaa! Alt for trøtt for bim om kvelden du skrev jo hvor mange uker!! tiden fra 5-9 gikk ok, men den siste uken, ooog de to siste går nok alt for sent begynner jo å få troa på at det går riktig vei nå har dere hatt noen svangerskapsplager så langt?
KLP <3spire<3 Skrevet 25. mars 2011 #7 Skrevet 25. mars 2011 Tiden går ALT for sakte. Jeg har IVF-D forsøk (prøverørsbehandling) all plalegging og medisineren i forkant gjør det sikkert slik at jeg føler det har gått så lang tid, uten at jeg er kommet til 2.trimester. 7+4 er nå ifølge barnimagen.no 7+5 er nå ifølge babyverden.no og det med samme dato for termin og første siste mensdag, det er litt merkelig.....men,men. Er sykemeld 50% fordi jeg har et Hematom i livmoren og må ta det rolig. Derfor har vi fått bekskjed om å legge lista lavt. Men vi hørte hjertelyden mandag <3 så der det er liv er det håp :-) Etter 2 SA og 1 MA håper jeg virkelig jeg snart kommer meg over på 2.trimester. LYKKE TIL ALLE SAMMEN :-) Her er det bare å smøre seg med tolmodighet og få tiden til å gå. Det beste er når jeg blir hekta på ei god bok, for da leser og leser jeg, da går tiden plutselig fortere ;-)
kula 291011 Skrevet 25. mars 2011 #8 Skrevet 25. mars 2011 jo det går syyyykt treigt, er mega lei, vill kjenne liv osv , å få skikkelig mage:)
Gjest Skrevet 25. mars 2011 #9 Skrevet 25. mars 2011 Jeg syns det går ufattelig tregt... Gleder meg så til påsken for da skal familien få vite det. Bare mannen min og jeg som vet det, og det skal bli godt å få sagt det til folk. Er 7 fullgåtte i morra og er ganske kvalm om kvelden. Så jeg har ikke vært så sosial i det siste...begynner å gå tom for unnskyldninger. Håper dere er i fin form:)
Romantic Skrevet 25. mars 2011 #10 Skrevet 25. mars 2011 Du er ikke alene! Teller dager og uker, går og tripper, og venter på å få fortelle... Også er jeg foreløpig nesten symptomfri ( bare litt kramper i mellomgilvet, og de sistr dagene kjent meg pittelitt kvalm, men ingenting jeg VIRKELIG merker... Skal vel bare være gla for det, men samtidig kjenner jeg meg ikke gravid riktig enda pga dette, så skal bli godt når jeg passerer 12 uker, og får merke magen begynner vokse og sånnt... Er 6 uker nå, så det er leenge i gjen...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå