mandalay Skrevet 24. mars 2011 #1 Skrevet 24. mars 2011 Tror babis begynner og bli lei lekene sine, så tenkte jeg skulle kjøpe noen nye. Noen med tips og anbefalinger?
skinnfilla Skrevet 24. mars 2011 #2 Skrevet 24. mars 2011 Jenta mi på 7 mnd leker med alt med farger og gjerne lyd.Har en Ole Brumm ,sånn til å henge,med masse forskjellig musikk og lys.Blir kjempe ivrig når ho ser den.Ellers er storesøster på snart 5 en klar favoritt;)
Evigheten Skrevet 24. mars 2011 #3 Skrevet 24. mars 2011 En larve fra Bellino! Den spiller og lyser når man trykker på den. Den kan også henges på sprinkelsenga og stilles inn på nattmodus. Også et speil på hjul. Det er favorittene her
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 24. mars 2011 #4 Skrevet 24. mars 2011 Jan Banan er den store favoritten her i gården=) Det er en slik stor lekebanan i stoff fra Tiny Love (Babyshop), med knitrende blader og sterke farger. Ellers er hun ganske "alt-etende" og leker med og undersøker alt mulig rart av storesøster leker; det være seg duploklosser, dukker, lekekjøkken-mat, leke-PC med masse knapper og lyd osv. Akkurat nå ligger hun og smatter på en salami-skive i plast, fra storesøsters rikholdige matvareutvalg i lekekjøkkenet sitt
Noregsgard Skrevet 24. mars 2011 #5 Skrevet 24. mars 2011 Vi har også den larven, han liker den kjempegodt Så har han noe lignende i samme duren som larven bare et piano som kan henges på sprinkelsengen. Den sitter han mye å trykker på mens han leker på gulvet. En leketelefon som lager lyd liker han også veldig godt.
Indigo 08-10-13 Skrevet 24. mars 2011 #6 Skrevet 24. mars 2011 Hihi, ja ganske enkelt når det er storesøsken i hus. Litt sånn: "babyleker, hva er det"? Her er også lillebror på 6mnd altetende. Favoritter er anleggsmaskinene til storebror (dumper, gravemaskin osv), og duplobilene hans. Viser allerede stor interesse for alt som har hjul;) Må begynne å passe på nå som han er blitt så mobil for alle små deler som ligger strødd...
Gjest Skrevet 24. mars 2011 #7 Skrevet 24. mars 2011 Hun elsker alt som ikke er en leke! Fjernkontroller, pepperkakebokser, brusbokser, barnemat esker osv Det andre er bare "OK"
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå