Anonym bruker Skrevet 23. mars 2011 #1 Skrevet 23. mars 2011 Jeg tror jeg er gravid hver mnd jeg, har kjempeømme pupper, blir knalltrøtt, får humørsvingninger, kviser, økt matlyst osv 7-10 dager før hver mens;/ Men like fullt kommer mensen..
Anonym bruker Skrevet 23. mars 2011 #2 Skrevet 23. mars 2011 Sånn hadde jeg det også noen måneder før spira satt. For meg var nok det meste innbilt/psykisk for jeg var så "besatt" på å være gravid. Den ppen spira satte seg hadde vi sex 3 ganger og bare en gang i nærrheten av EL. Forskjellige grunner i tillegg til lite sex, gjorde meg sikker på at denne gangen går det ikke. "Pms" meldte seg ,med større/ømme pupper og litt humørsvingninger. Men dagen rundt IKM følte jeg at murringene i magen var litt annerledes enn mensmurringer...så tok en test og den var positiv. Jeg hadde ikke tenkt noe særlig på om jeg var gravid, da jeg var overbevist om at sjansene var små. Jeg hadde derfor ikke letet etter symptomer og hadde bestemt meg for å ikke teste før mens eventuelt uteble. Oi, laangt svar.. Poenget er at graviditet og pms symptomer kan være veldig like ja. Men at det også er lett å innbille seg symptomer... Lykke til med prøvinga! Håper spira sitter snart:)
Anonym bruker Skrevet 23. mars 2011 #3 Skrevet 23. mars 2011 Gravididtetssymptomene er identiske, iallefall for meg om mine venninner, så man er jo like spent hver måned! Jeg ble bare ekstra mistenksom pga puppene var som stener og ømme som skrubbsår, var vondt å bevege seg, mye verre enn pms Pluss at alt jeg spiste smakte papp. Håret ble også livløst, og huda i ansiktet ganske grå, men man føler seg jo aldri spesielt deilig i pms-perioden. Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå