Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei :)

har fått vite at du spår? lyst å se på meg? kansje du har sett for men nett no husker ikke eg det :P

 

 

ser du noe graviditet på meg?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hehe, så på deg tidligere i dag, huska ikke hva jeg så da, men så la jeg kort på deg nå og da huska jeg deg vet du. Du er gravid!

 

Vil du se hvor mange barn jeg får?:)

Skrevet

å nei no ble eg flau.. husker jo det godt :P haha glem at eg skrev til deg... hihi har aldri skjedd.... men skal gi en tilbake meldig..... har ikke hatt sex med gubben på 3 uker så en test ville jo vert synelig no, men ikke noe som tyder på graviditet eller Tr

Skrevet

Hmm, snedig, for i følge kortene er du definnitivt gravid:P Lenge siden du testet?

Skrevet

hehe ja det er over 1 år siden no :P

Skrevet

Hehe, er du over ikm da? ville tatt en test hadde jeg vært deg!

Skrevet

Har ikke fått tilbake mensen ette eg fødet for noen mnd siden..

Så venter ikke den før til sommeren om eg går like lenge uten den som med nr 1:p

Har ikke noe mensen smerter eller stikninger eller kvalme (det første tegne til graviditet med begge 2 første var kvalme og noe sykt med mensen smerter.)

Skrevet

Ok, men husk at hver graviditet er froskjellig :) Gi meg tilbakemelding om det viser seg at du er gravid da;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...