Gå til innhold

Noen som har prøvd zumba DVD'ene?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ser ikke ut som det skjer mye på trimdebatten, så da spør jeg her. Noe som vet hvor mye plass man trenger i stua for å bruke de?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jepp jeg har dem og det er kjempe gøy. Trenger litt plass rundt deg, jeg hadde ca 3*2m men du klarer deg nok med mindre.

 

Skrevet

Anbefaler dem, synes de er veldig bra! Også går det an å bestille flere når man har trent seg lei på alle de programmene som er i DVD-pakken. Man velger litt selv hvor stor plass man trenger. Om man gjør bevegelsene helt ut, eller begrenser dem litt. Men man må nok ha 4-6 kvm til rådighet for at man ikke skal være redd for at man slår ned noe :D

 

Jeg glemmer helt tiden når jeg gjør zumba etter de DVD-ene. Kan gjøre et program to ganger når jeg først er i gang :D Blir kjempesvett!

Skrevet

Dette høres gøy ut! Hvor selger de disse dvd-ene?

Skrevet

www.zumba.com? Eller fra TV-shop? (Eller det unevnelige...laste dem ned fra nettet? ;)

Skrevet

www.zumbafitness.no. Kan også kjøpes på Ebay. Fantastisk trening, også for de av oss som ikke eier koordinasjon eller som er stive som stokker:-)

Skrevet

merker dere forskjell etter å ha brukt dem? altså vekt og mål? :)

Skrevet

Zumba er som all annen trening- må kombineres med sunt kosthold dersom man skal ned i vekt. Men hvis man ønsker å trene kondisjon, forbrenner man nok ganske mange kalorier med zumba! Og det er så gøy at man nesten ikke tenker på det som trening:-)

Skrevet

Anbefaler Zumba på det varmeste - spesielt hvis du er glad i aerobic og dansing. Da er dette sikkert midt i blinken for deg også :))

4-6 km2 vil jeg også si at er greit å ha, men man klarer seg med betydelig mindre. Jeg hadde i starten bare den plassen stuebordet vanligvis opptok, dvs ca 2-3 km2. Var litt trangt da..

 

Jeg målte cm i midjen og livet da jeg begynte, og tok av hele 8 cm de første 10 dagene!! Da trente jeg omtrent hver dag da, for det var så innmari gøy :)

Og da var jeg ikke veldig stor i utgangspunktet, hadde allerede slanket bort 20 kg og veide ca 75 cm fordelt på 173 cm.

Så Zumba er effektivt, uten tvil! Hoftebevegelser som jeg aldri før har utført ihvertfall, og ikke visste jeg at jeg hadde så mange forskjellige magemuskler ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...