Fluffy87 Skrevet 21. mars 2011 #1 Skrevet 21. mars 2011 vi har bytta fra nan til hipp, og etter det har fargen på bæsjen gått fra å være mørke grønn/brun til å bli gul... betyr det at magen tåler hipp bedre? virker som han har blitt roligere etter vi bytta merke, men er ikke så lenge siden, så kan ikke si sikkert enda.. andre med erfarnger? både med bæsj og bytte av mme? finnes hipp i sånne ferdig kartonger?
lindalove Skrevet 21. mars 2011 #2 Skrevet 21. mars 2011 Min baby er 3 måneder og har brukt nan hele veien, og ikke hatt problemer av noe slag... Bæsjen er gulaktig, noenganger hard andre ganger bløt... Hun er blid og fornøyd og har bæsja hver dag siden hun kom til verden. Raper og promper, smiler og ler:) Frem til hun var 12 uker hadde hun kanskje gulpet 10 ganger tilsammen, men siste uken har hun gulpet litt hver dag Men det tror jeg har noe å gjøre med at nå får hun mat kun en gang om natten, og spiser mer om dagen, rett og slett.
..snøklokke.. Skrevet 23. mars 2011 #3 Skrevet 23. mars 2011 Vi hadde det også slik. Grønn og vond bæsj, mye fising og hard mage. Når vi skiftet til hipp eller collett ble bæsjen gul og magen litt lettere. vet ikke om hipp finnes ferdigblandet dessverre:)
*NordNorge* Skrevet 23. mars 2011 #4 Skrevet 23. mars 2011 Ferdigblandet HIPP 2 fåes kjøpt på Coop Mega og Rema 1000 )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå