<3 lille spire i magen <3 Skrevet 21. mars 2011 #1 Skrevet 21. mars 2011 Har igrunnen hatt ganske så mye lyst på sex i andre og tredje trimester, men nå de to siste ukene føler jeg meg rett og slett ikke vel.. er stor og tung og vanskelig me å flytte meg Verke i bekkenet.. Mannen maser ikke om sex heller, tro han ser at æ har nok me meg selv for tiden.. Men jeg kjenner jo at lysten er der. hvis jeg bare orket.. Det er litt frustrerende syns jeg.. Noen flere som føler det slik?? Eller har dere mye sex?
helene0: jan09+jun11 Skrevet 21. mars 2011 #2 Skrevet 21. mars 2011 Jeg har egentlig hatt det sånn så og si hele svangerskapet. Kroppen verker, jeg er sliten, og orker ikke, men kjenner innerst inne at jeg egentlig har lyst. Liker det ikke...
LykkeligmedBabY Skrevet 21. mars 2011 #3 Skrevet 21. mars 2011 har ivra etter sex hele svnagerskapet. er i uke 36 nå, merker at lysta avtar :S
Plutselig_gravid Skrevet 21. mars 2011 #4 Skrevet 21. mars 2011 Jeg har lyst på sex hele tiden, men bare sånn under-dynen-og-lyset-av-sex. ' Liker ikke gravidmusen min. hehe. OG det er bare en stilling vi får til pga bekken og magen. Men mannen har ikke sexlyst i det hele tatt, får jeg lurt han under dynen en gang i uken er jeg max heldig. Husker sexlysten hans var på bånn da jeg var gravid med forrigemann også. Frustrerende, men kan skjønne det også da. Er ikke lett å konsentrere seg om orgasme når babyen sparker alle veier. Blir liksom litt, ja, feil. hehe.
prøverigjen:) Skrevet 21. mars 2011 #5 Skrevet 21. mars 2011 lysten er der, men det blir under dyna med lyset av, og så er det skikkelig rart når han sparker!!! blir helt satt ut jeg. og får problemer med orgasmen at den sparkingen. mannen har like mye lyst som vanlig men, jeg føler at det skjer har skjedd så mye med kroppen så føler meg litt ukomf.ofte. klarer ikke å slappe helt av alltid.
lillelykkelig ♥ jenten min ♥ Skrevet 21. mars 2011 #6 Skrevet 21. mars 2011 Det blir i perioder her..har vi først hatt sex, så skjer det igjen noen timer etter. Lysten er der av og til, men har det gått noen dager i mellom, frister det ikke like mye. Glemmer på en måte hvor godt det er, hehe.. Blir sex 4-5 ganger på en uke når vi først er i gang. Magen min er utrolig liten, så her funker fortsatt de fleste stillingene:)
Lotte29 Skrevet 21. mars 2011 #7 Skrevet 21. mars 2011 Jeg har hatt en enorm sex lyst under hele svangerskapet og er i perioder så kåt at det er ubehagelig :S mannen har aldri hatt noen spesiel sexlyst og nå når jeg er gravid er han redd for å skade lillegutt i magen...så jeg er heldig om det blir sex 1 gang i uken.
♥lykkelig♥ Skrevet 21. mars 2011 #8 Skrevet 21. mars 2011 Her har mannen masse sexlyst Det har forsåvidt jeg også, men de siste ukene nå, er det vært så SYKT tungt og gjøre forskjellige ting..! Så nå har det bare vært 2 ganger i uka kanskje.. Men vi snakker om dette og det er jo bare litt komisk at det skal være så vanskelig noen ganger .. Vi begge gleeder oss til vi kan ha sex igjen etter dette svangerskapet..
Heldig mamma til ♥to gutter♥ Skrevet 21. mars 2011 #9 Skrevet 21. mars 2011 Her er det tilnærmet aldri om dagen.. Tidligere i svagerskapet kanskje 1 gang pr uke. Forrige svangerskap hadde jeg mye lyst på sex. Denne gangen har det vært mindre. Både fordi jeg er mer sliten med et barn fra før og fordi jeg har slitt med søvn og bekkenvansker. I tillegg har jeg vært hoven nedentil nesten hele svangerskapet, og etter sex blir det verre og ømt og ubehagelig. Så hvis vi skal ha sex må det skje om kvelden når vi legger oss. I tillegg blir det litt feil når mini er veldig aktiv i magen og jeg har mye kynnere. Mannen har egentlig alltid hatt mindre sexlyst enn meg, men nå tror jeg han har mer lyst enn meg, men ikke tør ta initiativ fordi jeg har så smerter i bekkenet. Frustrerende, ja.. Og det blir jo ikke bedre etter fødselen med en liten en på soverommet som våkner når som helst, renselse og et underliv som må gå seg til igjen..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå