Gå til innhold

Kun 3,5 mnd. og fullstendig proppell...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ikke lenger aktuelt å sitte i ro i fanget lenger. Åler og vrir seg. Legger vi henne ned, ser det ut som hun tar sit ups:-)

Svigermor var her i går (er noen uker siden hun har sett vesla) og hun var veldig forbauset over hvor "urolig" hun var.

Er mitt 5. barn, men ingen av de andre har vert så nyskjerrig eller aktiv.

Veldig blid da, men skal helst opp og frem:-)

Håpløst å amme om det kommer noen inn i rommet, for da ligger hun som en banan. Skal absolutt se hvem det er:-)

Elsker å legg på magen å se seg rundt. Ruller bare rundt når hun blir sliten.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hørtes veldig kjent ut:)

 

Nå har jeg ingen barn fra før å sammenligne med, men han har vært veldig aktiv helt fra starten. Nå skal han bare gå (med hjelp selvfølgelig) og d orker vi jo ikke hele tiden, så da består dagene av mye hyling.. hehe. 9 mnd nå.

Skrevet

Heia,

 

Jeg kjenner utmerket meg igjen i beskrivelsen din. Da gutten vår lå i magen min var han allerede urolig, beveget seg i ett, og sannelig fortsetter han med sprellinga si etter at han kom til verden. Klare verken sitte eller ligge rolig. Beveger seg i ett, syns det er litt slitsomt, men hva annet kan man gjøre?!!

SKulle ønske min gutt elsker å ligge på mage også, det hadde hjulpet meg massevis.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...