Thessa78 Skrevet 20. mars 2011 #1 Skrevet 20. mars 2011 Bare nysgjerrig på hvor mye mat babyene deres får etter de har begynt med grøt, og evnt frukt og middag? Jeg har en gutt på 7 mnd, og han får mms ca tre ganger på dagen i tillegg til grøt, frukt og middagsglass. Men har sluttet med flaske om natten.
Evigheten Skrevet 20. mars 2011 #2 Skrevet 20. mars 2011 Min 6 mnding spiser grøt formiddag og kveld, middagsglass og frukt på ettermiddagen og mme tre ganger om dagen. Slutta med nattspising da ho var 2 mnd
*Frøken Lykkelig med ♂* Skrevet 20. mars 2011 #3 Skrevet 20. mars 2011 Nå er min 11 1/2mnd da men svarer for det jeg:) Han spiser grøt til frokost og kvelds, brød til lunsj, middagsglass og frukt/youghyrt til mellommåltid:) Har sluttet med mme for 1mnd siden(hender han får litt om han våkner på natta eller til kos på kvelden), og drikker nå kun vann og lettmelk.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå