Gå til innhold

Murringer, samme som menssmerter??


Mamma2011

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har hatt en del menssmerter lignende smerter i dag og i går. Er det det som er murringer? Eller hvordan er murringer? Føler meg veldig teit, men må jo spøre. Er 9+5 uker på vei, men føler ikke jeg har noen spesielle symptomer annet en positiv test, uteblitt mens og disse menssmertene/murringene. Blir nesten bekymret om det hele er innbildning til tider, men etter 3 positive tester bør jeg vel være sikker :P

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei

 

Jeg hadde det akkurat på samme måte:) Det er helt normalt, og det er det du kjenner nå som er murringer:) Tror de kommer fordi livmoren utvider seg, godt tegn:)

 

Lykke til med svangerskapet:)

Skrevet

Så godt å høre :D

Da kan jeg slappe litt mer av igjen ;) Hehe.

 

Takk for det :D

  • 4 måneder senere...
Skrevet

Har det samme som deg å er like langt på vei med mitt 3 barn:). Å er helt normalt å ha slike murringer:) er faktisk ett bra tegn:) for det er livmora som utvider seg å gjør seg klar:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...