Gå til innhold

Ammeinnlegg i ull. Hvor mange trenger man?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg skulle akkurat til å bestille meg ammeinnlegg i ull på nett, men så ble jeg så usikker på hvor mange jeg egentlig trenger. Noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg aner ikke!

 

Men jeg har kjøpt 4 par til nå (på sparkjøp), og håper det holder =)

 

Jeg har kun erfaring med en gangs da jeg brukte dette forrige gang. Men jeg er livredd for å få brystbetennelse igjen, så skal prøve meg med ull denne gangen =)

 

 

Skrevet

Jeg lakk MYE første 3 mnd første sv.skap, så jeg synes deet var kjekt med 3-4 par. Da hadde jeg 2-3 å skifte ila dagen om nødvendig, og samtidig et å bruke mens de andre var til tørk.

 

Men mange sier det holder med 2 par.

 

Jeg brukte ull hele ammeperioden pga brystbetennelse. Hadde ull innerst og engang ytterst, da følte jeg meg aldri våt på brystet :)

Skrevet

Hmm, da har jeg bestilt 4 fra Sparkjøp jeg også. Tullete at de ikke kan ekspedere forsendelser under 198,- kr :)

 

Håper jeg får bruk for alle da :) Sikkert greit å ha noen ekstra uansett tenker jeg!

 

Ha en fin kveld videre, og takk for svar.

 

 

 

Skrevet

har bedt mormor om å strikke til meg :D... hehe.. vet ikke om det fungerer, men tenker det gjør d sikkert ;) Er jo ull... :)... Tenker å ha ammeinnlegg og disse "gryteklutene" i ull :) Kjapt gjort for hun som kan strikke!=)

Skrevet

Så bra. Da får jeg sikkert bruk for de som jeg har kjøpt :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...