Anonym bruker Skrevet 18. mars 2011 #1 Skrevet 18. mars 2011 Er det normalt? begynner ikke tennene hennes å bli fryktelig sen? flere med tannløse etåringer dær ute?? hehe
Anonym bruker Skrevet 18. mars 2011 #2 Skrevet 18. mars 2011 Min er 17 mnd og har kun to nede og to oppe!
Anonym bruker Skrevet 18. mars 2011 #3 Skrevet 18. mars 2011 Ikke normalt, men ikke unormalt heller!!
malla09 Skrevet 18. mars 2011 #4 Skrevet 18. mars 2011 Min datter fikk sin første tann når hun var 13mnd., da kom de to fortennene nede, og så begynte flere å komme. Nå er hun 16 mnd, og har vel 8 tenner.
Anonym bruker Skrevet 19. mars 2011 #5 Skrevet 19. mars 2011 Ei venninne av meg fikk første tanna da hun var 16 mnd. Moren var bekymret og oppsøkte lege mnd før.Han sa "Har du noensinne sett et menneske uten tenner?;)" De kommer nok snart:)
Anonym bruker Skrevet 19. mars 2011 #6 Skrevet 19. mars 2011 Nei, det finnes vel ingen som er født uten anlegg til tenner. Så det er en rar bekymring. Men jenta mi hadde ingen tenner før hun var ca 10 mnd. Vi gikk og kjente og kjente inni munnen, og det var nesten flaut å si på barselgruppa at hun ikke hadde fått noen tenner nå heller. Så jeg kan godt forstå henne som skriver innlegg og reagerer på at barnet på 13 mnd ikke har fått tenner. Men det er bare å vente... Så veldig lenge igjen kan det ikke være.
Anonym bruker Skrevet 19. mars 2011 #7 Skrevet 19. mars 2011 Hei. Har ei treging her også. Hun begynte å få tenner 15 mnd, men da da ploppet de ut i rasende fart. Hun fikk 6 stk på en gang, mye nattevåk - men de kom da tilslutt :-) Ei jeg kjenner har to jenter og begge to var langt over året før de fikk tenner. Så det er bare å vente. . . .
Anonym bruker Skrevet 21. mars 2011 #8 Skrevet 21. mars 2011 Hei jenta mi er også 13 mnd og fullstendig tannlaus;) Merkelige greier, føler vi har venta i nesten et år på tenna jeg. De kommer vel som perler på en snor !
Anonym bruker Skrevet 22. mars 2011 #9 Skrevet 22. mars 2011 Jenta mi hadde ingen tenner når hun var 10 måneder, så kom det plutselig en nede. Så gikk det 1 1/2 måned der hun bare hadde denne ene tannen og så plutselig så begynte de å komme og nå er hun rett over 13 måneder og har 8 De kan komme veldig raskt når de først starter å komme
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå