Gå til innhold

Flekker under min manns plass i sengen..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg byttet på sengen i daglys en dag her, og da så jeg at det var så mange flekker på overmadrassen der min mann ligger.. Det var litt gulaktige flekker, synes det var litt ekkelt. Skjønner jo at det kan bli det etterhvert, men det var så mange bare der han ligger, ikke der jeg ligger. Vet jo at han kan svette noen netter, men er det vanlig at det blir sånne flekker av det. Synes det spesielt var i det området midt på.. Begynte nesten å tenke på om det kunne ha sivet ut noen kjønnsvæsker eller noe..:P

Det er jo en veldig ny madrass, så jeg kommer nok til å få sendt den på rens. Vil ikke at den skal se sånn ut.

Huff, føler meg litt teit som skriver dette, men er det noen som har opplevd det samme?

 

Skrevet

Om dere har sex på hans side av sengen, kan det være en forklaring på hvorfor...

Skrevet

Svette og "fett" fra hår osv lager gule flekker.

 

Skrevet

kANSKJE han slipper ut noen våte fjerter om natta.. hehe

Skrevet

Haha, våte fjerter!;P

Neida, vi har ikke sex på den siden, det er som regel på midten.. Og vi legger alltid under håndduk eller noe, for det rinner jo så jævli etterpå!:P

Men har ikke annen forklaring enn at det må være at han svetter mer.. Og evt om han slipper ut noen andre kroppsvæsker hvis han har ligget naken eller noe.. Skjønner ikke hva annet det kan være jeg.

Skrevet

Høres ut som svette. Ligger han naken? Menn svetter endel fra skrittet;)

Forøvrig må jeg også si at dette er helt normalt. Det er jo en grunn til at man har overmadrass. Hiv den i vaskemaskinen du;)

Skrevet

Er nok svette, som andre nevner. Har også sånne flekker på overmadrassen som ikke går bort i vask.

Skrevet

Det er bare svette, så du kan ta det med ro. Samboeren min svetter en del om natta og de flekkene er nesten umulige å få bort fra overmadrassa.

Skrevet

Til deg 23:57

 

Hvor stor vaskemaskin har du:P? He he!

 

Jeg hadde ikke klart å fått presset inn denne overmadrassen i maskina:P

 

(er ikke HI her)

Skrevet

Det er nok bare rester etter sæd, siden han av og til våkner om natta, finner veien ned til pikken og ronker til sæden spruter oppover magen, før han snur seg over på siden og sæden renner ned i madrassen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...