Gå til innhold

Gratulerer med graviditeten fra en på 3. trimester :)


Anbefalte innlegg

Jeg fikk for et par dager siden vite at jeg skal bli tante (weeeee) samme år som jeg selv skal bli mamma :) Det er kjempe koselig at meg og min søster skal få oppleve dette (nesten) sammen :) Kanskje er hun/du her inne?

 

Jeg begynte å mimre tilbake til da jeg var i denne gruppen og det er helt utrolig hvor fort tiden går! Nå har jeg 27 dager til termin og gleder meg til å møte prinsessen i magen :)

 

Vil ønske dere alle lykke til med svangerskapet! Det er virkelig en helt utrolig følelse å gå gravid og vite at det vokser et barn inne i magen din :) Dere har så mye å glede dere til med å høre hjertelyden, gå på ultralyd (kanskje vite kjønnet), kjenne liv og se at magen vokser og vokser :)

 

Nå skal jeg snart få oppleve fødsel og barseltid og det ser jeg frem til med stor glede og spenning :)

 

Klem fra meg :)

Fortsetter under...

Dette var ett koselig innlegg å lese, ihvertfall her inne på 1. trimester der det naturlig nok er mye prat om sa, ma og blødninger. Veldig deilig med ett forum vi kan dele våre bekymringer, men jeg kjente jeg ble glad av å lese en liten solskinnshistorie :) You made my day!

 

Lykke til videre med svangerskapet og babyen :) Og gratulerer med tantebarnet :)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...