Gå til innhold

Vurderer å leie ut campingvognen vår, hva tenker dere om det?


Anbefalte innlegg

Den står på fast plass, og vi får ikke brukt den så mye som vi vil. Men når jeg leser her inne så virker det som om de fleste synes camping er helt ut og vil heller dra på luksusturer til utlandet.

 

SÅ det er kanskje ikke "marked" for campingvognutleie?! Hva tror dere?

Fortsetter under...

Det tror jeg helt sikkert det er et marked for.

Ihvertfall om den står på en attraktiv plass! :)

 

Sev har jeg en vogn stående like utenfor Strømstad, som jeg vurderer å selge, av samme grunn: vi får brukt den altfor lite.

 

Jeg ville mye heller ha leid en vogn et par uker hver sommer, blir jo så himla dyrt å betale for hele året.

Elsker å være der både sommer og vinter. Fine turmuligheter og skimuligheter, så om jeg hadde fått leid den ut noen uker i året så hadde det ikke blitt så himla dyrt å ha den der =)

 

Den står i Tuddal, ikke langt fra Gaustadtoppen og Notodden ;)

mitt inntrykk er iallefall at camping er på vei inn igjen:-) Vi har nettopp kjøpt ny campingvogn, og gleder oss til å feriere til sommeren.

Men ha klare leieavtaler, gå helst gjennom vogna med leietager først, slik at dere begge ser hvilke skader som er der osv.

Takk for svar! Tenker det kan være lurt med en ordentlig kontrakt. Er ikke noe vi har tenkt å tjene mye på, men litt reduksjon i årsavgiften er ikke dumt. Tenkte lage et dokument med litt regler for plassen, hvordan man bruker propananlegget, toalettet osv. Men hvor kan man avertere for utleie?

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...