Anonym bruker Skrevet 14. mars 2011 #1 Skrevet 14. mars 2011 Min har ikke fylt 1 år ennå, men det nærmer seg. Han har arvet helt vanvittig mye klær fra den samme personen, så nå lurer jeg på hvor mange bodyer dere f.eks. har? De vokser så mye det første leveåret, så vi har jo ikke hatt så mange plagg per str. Er ikke vant til denne mengden.. Men han blir jo en bhg gutt snart og vil sikkert trenge mer, så lurer på hvor mye jeg skal beholde nå.
Anonym bruker Skrevet 14. mars 2011 #2 Skrevet 14. mars 2011 Behold alt, så hiver du evetuelt når han vokser ut av dem.
Anonym bruker Skrevet 14. mars 2011 #3 Skrevet 14. mars 2011 Det spørs hvor ofte du vasker. I teorien går det an å ha bare to plagg, men da må man vaske hele tida. Du kan jo se hvor mange bodyer som er kortermede, langermede eller av ull og vurdere ut fra de nærmeste årstidene. Kan også være greit å ha noen bodyer med krave..
Anettemor82 Skrevet 14. mars 2011 #4 Skrevet 14. mars 2011 to plagg? er ikke det litt vel lite hvis en går i barnehage? synes jeg vasker ofte men bare ute i barnehagen har jeg to skift og det går med det som oftest. så har jeg en god del klær hjemme også. blir aldri helt tomt, men greit å ha litt å variere på også. behold alt du:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå