Anonym bruker Skrevet 13. mars 2011 #1 Skrevet 13. mars 2011 Jeg pakker alltid det knuselige inn i avispapir, men kjenner nå at det hadde vært greit å finne en annen måte som ikke krever at jeg må vaske alt når jeg pakker det opp igjen og skal plassere det i skapene.
Lammelåret Skrevet 13. mars 2011 #3 Skrevet 13. mars 2011 Bruker husholdningspapir, kjøkkenhåndklær, kluter eller bobleplast.
Anonym bruker Skrevet 13. mars 2011 #4 Skrevet 13. mars 2011 Tar med meg en bunke silkepapir på butikker som selger blomster, eller interiørting som har selvbetjening! Vinglass pakker jeg i tomme esker som har vært vinflasker i fra polet!
Anonym bruker Skrevet 13. mars 2011 #5 Skrevet 13. mars 2011 Hmm, så det finnes ikke en vaskefri løsning altså. Men det er vel kanskje nok å bare legge det i salovann en stund og skylle det av? Det er jo ikke møkk som må skrubbes bort, så jeg har vel kanskje lagt mer arbeid i det enn det egentlig er... HI
Anonym bruker Skrevet 13. mars 2011 #6 Skrevet 13. mars 2011 Jeg pakker de inn i oppsparte reklameaviser og vasker de skikkelig når jeg har flyttet inn i det nye stedet. Ikke akkurat så veldig gøy å vaske kopper i tiiiimesvis når jeg nettopp har flyttet men
Anonym bruker Skrevet 13. mars 2011 #8 Skrevet 13. mars 2011 Jeg bruker kjøkkenhåndklær og filler og sånt så langt det rekker. Resten pakker jeg med tørkepapir:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå