Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Tester fortsatt svak positiv etter SA for 5 uker siden!! blødde kun i 5 dager, så kunne begynne prøvingen med en gang! har spottet å blødd en uke for tidli før IKM.! er jeg gravid ijen eller hva??? tatt 3 positive tester siste uka, like svake alle sammen.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Den eneste som kan svare på det er vel en lege. Ville tatt en blodprøve for å se om nivået hcg stiger eller synker...

 

Lykke til!

Skrevet

Jeg hadde en MA i januar i fjor, og hadde positive tester helt til midten av mai!!! Jeg blødde i veldig mange uker, så det er nok en stor forskjell på deg og meg der. Får håpe du får neg. test snart, vet hvor pyton det er å gå sånn å vente! Masse lykke til :-)

Skrevet

Jeg ville hørt med legen jeg :-) Kan være greit å måle HCG nivået, det skal jo egentlig doble seg for hver dag over IKM. så sikkert derfor de er svake. Lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...