Gå til innhold

APRIL JENTER!! ??


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Håper det blir meg, jeg. Har bak meg ett mislykket forsøk, og venter nå på "mellom-mens" før jeg kan starte nr. 2 - Men før det er jeg altså blitt litt optimistisk på hva eggløsningen om få dager kan føre til.. Likevel: mest sannsynlig vil jeg følge deg og starte opp i april. Håper det blir en lykke-mnd! - Flere?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142965581-april-jenter/#findComment-142989761
Del på andre sider

Jeg skal!! Første gangs prøvere! Jeg skal begynne neste mandag den 14. mars på suprecur. Så skal jeg ta gonal i 9 dager og den 8.april skal jeg på UL og litt før påske regner vi med å ta ut og sette inn :)

Hører til St.Olavs.

 

Kvordan går det med dokke som har begynt på sprayen? Bivirkninger? Jeg har jo lest her på netter og er redd jeg skal få hodetverk og siden jeg har vaert plaga med det ganske så mye rundt EL og mensen fra før av så gruer jeg meg til det der men kan jo hende at jeg ikke får det. Bare det går an å holde ut på jobb! Jeg skulle ta synarela men dei hadde visst ikke inn på sykehusapoteket dei. Så har blitt erstatta med denne. Er det noe forskjell?

Lenke til kommentar
https://forum.klikk.no/foreldre/topic/142965581-april-jenter/#findComment-143000793
Del på andre sider

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...