vår første 19 mnd prøving Skrevet 28. februar 2011 #1 Skrevet 28. februar 2011 Testet på dag 13 i går i syklusen min , men testen var negativ. skal jeg teste på nytt i dag til samme tidspunkt, kan den være positiv idag? Dette med EL test er helt nytt for meg. Har en 27 dagers syklus. Det stakk i magen på høyre side på dag 12, kan jeg ha gått glipp av EL? men i verste fall har jeg lagt inn aksjer både dagen før og samme dag og hadde sex i overigår og i går
ispinne Skrevet 28. februar 2011 #2 Skrevet 28. februar 2011 Ja, du skal teste helt fram til du får påvist el med positiv test. Jeg bruker strimlene fra billige-tester.no, for da kan man se indikasjonen fra streken når den blir sterkere og svakere, og man har dermed mulighet til å se hvor sterke testene er i forhold til hverandre. Fks. hvis du får en svak strek en dag, og streken blir sterkere dagen etterpå, så viser det at LH-hormonet ditt stiger, og sannsynligvis nærmer seg el.
Noah 08. Skrevet 28. februar 2011 #3 Skrevet 28. februar 2011 Er på dag 14 i dag jeg å tenkte begynne å teste med el tester(strimler) fra billig tester,men når på dagen er det best å teste? Jeg blir å teste nå da..kanskje litt seint men.. har 30 dagers syklus ca.. håper på el snart
vår første 19 mnd prøving Skrevet 28. februar 2011 Forfatter #4 Skrevet 28. februar 2011 hmm testet med ny test idag enda negativ og brystvortene er blitt ømme.. bruker ikke ha det før ikm..
vår første 19 mnd prøving Skrevet 28. februar 2011 Forfatter #5 Skrevet 28. februar 2011 Noah jeg tror man skal teste på ettermiddagen slik jeg har skjønnt det ihvertfall.. er usikker.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå