Anonym bruker Skrevet 27. februar 2011 #1 Skrevet 27. februar 2011 Mini er 16 mnd og han har allerede lært seg å klatre ut av grindsenga!!!! Dro å kjøpte "sovepose" på lørdag. Tenkte at da fikk han ikke foten sin over kanten, MEN han klarer jammen å komme seg ut av den også!! Så hva gjør jeg nå da??? Er så redd han skal skade seg og ikke minst at han skal tusle rundt på rommet sitt uten at vi hører det på natten.. Tips anyone??
Renate har ♂09, ønsker 1 til Skrevet 27. februar 2011 #2 Skrevet 27. februar 2011 Jeg har tenkt at den dagen lillegutt her i huset lærer seg å klatre ut av sprinkelsenga, er det på tide å bytte ut sengen med en vanlig seng? Men jeg aner ikke, har ingen erfaring da jeg er førstegangsmamma og lillegutt på 16 mnd her enda ligger rolig i senga uten prøvelser på å komme seg ut. Men lykke til
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2011 #3 Skrevet 27. februar 2011 tar ned dn ene "veggen" på senga hvis det går ann, eller over i jr seng. så legger du noe mykt ved siden av senga så han ikke slår seg på vei ut. så tar du baby call på hvis du er redd for å ikke høre han :-) Går så fint atte dette :-)
Anonym bruker Skrevet 27. februar 2011 #4 Skrevet 27. februar 2011 har hørt noen feste et sånt kattenett over senga. Her ligger mini rolig. Sideveggene er ennå ikke oppe på max.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå