Anonym bruker Skrevet 26. februar 2011 #1 Skrevet 26. februar 2011 ...for jeg spiser opp grøten rett som det er! Noen andre grøt-fans her?
Heldig mamma til ♥to gutter♥ Skrevet 27. februar 2011 #2 Skrevet 27. februar 2011 Jeg hadde dilla en periode da mini var 6-12 mnd ca. Da lagde jeg noen ganger for mye slik at jeg kunne spise resten.. Men nå synes jeg den er kvalmende rett og slett. Alt for søt! Så kanskje det var søtsuget jeg hadde mens jeg ammet som gjorde det :-)
sillyfilly og Olivia Skrevet 4. mars 2011 #3 Skrevet 4. mars 2011 Hahaha. Høres ut som meg det. En periode kunne jeg lage meg en skål med den risgrøten med banan og spise etter at ungen hadde lagt seg og spise den opp selv. Synes den er utrolig god!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå