vekten desember baby Skrevet 26. februar 2011 #1 Skrevet 26. februar 2011 Har hørt at det kan hjelpe mot magesmerter for barnet. Vi prøvde ut den ferdigblanda lille boksen. Men han reagerte med tydelige smerter i magen. Noen som vet hvor mye malt en skal ha i melka?
Mammaen til Daniel og Ida :O) Skrevet 26. februar 2011 #2 Skrevet 26. februar 2011 Fik beskjed av overlege på Ullevål at man skulle bruke 2 ts pr 400 ml. Lykke til
hippmamma Skrevet 26. februar 2011 #3 Skrevet 26. februar 2011 Min lillegutt på 6 uker reagerer også på den ferdigblandet mme. Bruker du mme til vanlig eller fullammer du? Jeg bruker bare mme, for har ikke melk, så fikk beskjed på sykehuset at han ikke skulle ha mer enn ca 1ts om dagen. Du skal bare bruke malt estrakt om det er lenge siden h*n har bæsjet eller trenger litt hjelp til det. Hvis du tror det bare er luftsmerter kan du prøve noe som heter miniform og fåes kjøpt på apoteket. Den ta bort luftboblene i tarmen og skal taes før måltidene.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå