sepgutt10<3novjente11 Skrevet 23. februar 2011 #1 Skrevet 23. februar 2011 Har allerede en på 5 mnd. Fant ut i går at jeg hadde blitt gravid mens jeg har gått prevensjon, minipille. Noe jeg ikke skal gå på igjen ihvertfall. Har egentlig ikke en økonomi til å ha 2 unger nå men jeg klarer rett og slett ikke ta abort :S Så ser visst ut som jeg skal ha en til ja.. Skummelt De blir jo så tette..
Mummy2be´med to tette:p Skrevet 23. februar 2011 #2 Skrevet 23. februar 2011 Hehe, vet du, jeg er i nøyaktig samme situasjon! er ca 10 uker på vei, og har en gutt på 6 mnd fra før. Vi har egentlig ikke økonomi til et barn til så raskt.. så her blir det prioriteringer fremover ser jeg:) vi må kjøpe ny bil til og med.. på en måte så gleder jeg meg jo litt da, selv om det er skremmede at vi kommer til å ha TO barn om bare noen mnd! tenk så moro de får det sammen når de blir litt større=) og så er det jo veldig greit å "få det gjort" når jeg likevel er i siget... hehe. å føde barn tenker jeg på altså.. har alltid sagt at jeg vil være ferdig med å føde unger innen jeg fyller 30 (er snart 25, så har jo riktig så god tid på meg:)
puza90 Skrevet 23. februar 2011 #3 Skrevet 23. februar 2011 Er NESTEN oppi samme situasjonen, bare at jeg venter det TREDJE hehe.. Det er 17mnd. mellom eldste og yngste gutten, altså min eldste er 22mnd. nå og min yngste blir 5mnd. <3 Så er jeg gravid igjen, venter en liten en med termin 20sept. ;D Her har vi heller ikke rå'a egentlig til enda en, men det er fordi vi også må kjøpe ny bil, nytter liksom ikke få tre barneseter inn i hvilke som helst biler hehe.. Men men, vi er i et stabilt forhold, så abort kom aldri opp som noe tema uansett hvor slitsomt og hvor syrt det vil bli Vi er begge unge, jeg er 21år og min kjære er 23år, så vi får se på det som positivt da hehe.. Jeg tenker som så at jeg vasker klær osv. til 4 så en til ville no ikke blitt det værste Det lages middag hver dag uansett, så om vi lager til 4 eller 5 kommer jo på det samme osv. ;D
sepgutt10<3novjente11 Skrevet 24. februar 2011 Forfatter #4 Skrevet 24. februar 2011 Å så godt å høre at det er fler i min situasjon her!! ja tenkte det samme at de kommer nok til å få det kjempe kjekt sammen når de er så like i alderen =) hadde ett litt tøft den siste delen av svangerskapet og i ettertid så håper virkelig kroppen min klarer dette her. Vi er unge sjøl, blir 24 i slutten av året. Bestemte oss sjøl at vi skulle bli ferdig med unger innen vi ble 30 år og vi skal bare ha 2 unger så da blir vi visst ferdig tidligere enn forventet.. hehe =) Puza90, oi ja det blir tette unger det. men hvordan var det å få så tette unger? ble det ikke ganske hektisk der hjemme ? bare ser for meg at guttungen min nå kommer sikkert til å løpe rundt når nye medlemskapet kommer til verden .
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå