sepgutt10<3novjente11 Skrevet 23. februar 2011 #1 Skrevet 23. februar 2011 Har allerede en på 5 mnd. Fant ut i går at jeg hadde blitt gravid mens jeg har gått prevensjon, minipille. Noe jeg ikke skal gå på igjen ihvertfall. Har egentlig ikke en økonomi til å ha 2 unger nå men jeg klarer rett og slett ikke ta abort :S Så ser visst ut som jeg skal ha en til ja.. Skummelt De blir jo så tette..
Super-Mish Skrevet 23. februar 2011 #2 Skrevet 23. februar 2011 Gratulerer!! Min svigerinne har to jenter med 14 mnd imellom. Hun hadde det tøft i begynnelsen, når minste ikke sovnet før 5 om morgenen og største stod opp kl. 7, men nå som de er hhv to og tre år gamle er det aller mest kos De har superbra selskap i hverandre Dette greier du!
EgG Skrevet 23. februar 2011 #3 Skrevet 23. februar 2011 Jeg forstår deg veldig godt, men som andre sier her: dette klarer du! Selvfølgelig klarer du dette! Hold deg positiv og se fremover!
førstegang...1 Skrevet 24. februar 2011 #6 Skrevet 24. februar 2011 Gratulerer såå mye:) Hvordan oppdaget du at du var gravid igjen? Bare nysgjerrig. He, he
sepgutt10<3novjente11 Skrevet 24. februar 2011 Forfatter #7 Skrevet 24. februar 2011 Tusen takk folkens =) Nei jeg gifta meg på lørdagen så ble så fort sliten men tenkte det bare var at jeg hadde stressest sånn den dagen. Dagen etterpå følte jeg meg ennå mer slapp, så plutselig fikk jeg diare og så kom kvalmen. Så da tok jeg bare en test for å være på den sikre siden og jaggu meg var den positiv..
Gjest poäng har fått baby <3 Skrevet 24. februar 2011 #8 Skrevet 24. februar 2011 Gratulerer både med giftemål og spire!
sepgutt10<3novjente11 Skrevet 24. februar 2011 Forfatter #9 Skrevet 24. februar 2011 komiske i det hele er at svigermor sa på tull at ja nå var det bryllupsnatta så da ventet hu ett nytt barnebarn og jaggu meg var jeg jo gravid i fra før
sepgutt10<3novjente11 Skrevet 24. februar 2011 Forfatter #10 Skrevet 24. februar 2011 Tusen takk poäng har fått baby <3 =)
Gjest UndrendeUllteppe Skrevet 24. februar 2011 #11 Skrevet 24. februar 2011 Hihi! ;-) Gratulerer så mye!! Skjönner godt at det er skummelt, men det er jo mange som har to tette og som synes det går greit. Sikkert veldig slitsomt det förste året, men så tror jeg det til og med kan väre litt "avlastende" å ha to barn som er så näre i alder og kan leke godt sammen og alt det der. Det går sikkert bra skal du se! Og ökonomien ordner seg nok den også, blir det krise får dere söke om hjelp.
Mammahjertet <3 Skrevet 24. februar 2011 #12 Skrevet 24. februar 2011 Gratulerer så mye!! Tenk så mye glede de vil få av hverandre når de er så tette i alder. Og husk en sak... nå har du mye av utstyret fra før av og slipper å handle inn så mye som til den første. Dette går fint Det er forresten veldig mye fint å få kjøpt brukt også. En venninne av meg har handlet masse på finn som ser kjempebra ut! Hmm... jeg også går på minipillen.... Får håpe at den funker i mitt tilfelle. I hvert fall en stund til ;-)
sepgutt10<3novjente11 Skrevet 24. februar 2011 Forfatter #13 Skrevet 24. februar 2011 Tusen takk =) ja har jo det meste her hjemme, trenger bare en seng til men det koster jo ikke så mye og så trenger jeg en tvillingvognn men det kan jeg få tak i billig å =) Ja får virkelig ikke håpe du blir det da, krysser fingrene for det =)
trollmor & trollungene Skrevet 25. februar 2011 #14 Skrevet 25. februar 2011 Gratulerer så mye med både spire og bryllup! Det blir nok slitsomt den første tiden, men etterhvert får du igjen for strevet. Vet hva jeg snakker om, har selv tre tette - 3 barn på 3 år og 3 mnd
katta76.med 2 store og 2 små. Skrevet 26. februar 2011 #15 Skrevet 26. februar 2011 Gratulerer så masse med graviditet og bryllup! Jeg venter og 2 tette. Er ca 7 uker på vei, og minsten er 7 mnd. Klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå