Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

så bra, jeg sjekker postkassen hver dag! jeghører til ullevål. dette erforsøk nr 2. hadde et forsøk i desember, men det ble ikke vellykket:( Håper på bedre lykke denne gangen. krysser fingerene. lurer på hvordan det blir i forhold til påsken. forrige gang gikk jeg litt over 4 uker på spray.

 

er det ditt første forsøk? hvor lenge skal du gå på spray da?

 

enig, det er godt å ha dette forumet. :)

Hei igjen!

Ok.Dette er mitt 3 forsøk,men 5 innsett,har hatt 2 tin forsøk.Eg skal visst og bruke spray en mnd nesten.Skal begynne på sprøytene 25 mars.Ja i denna perioden vet eg ikkje hva eg skulle gort uten dette forumet..er ingen som forstår deg bedre enn de som er her inne og har vert gjennom dette mange ganger:)

Blir spennende og høre når din sprøyte start dag er:)

 

Jeg skal begynne med spray den 27.02 og husker jeg riktig skal egguttak og innsett skje siste uka i mars. Jeg gruer meg til å sette igang igjen. Vi får heie på hverandre og sette vår lit til at nå skal det gå!Tvi, tvi

Annonse

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...