Gå til innhold

Eggløsningstester - spørsmål


Anbefalte innlegg

Gjest LonleyGirl
Skrevet

Hvis den er "svak positiv" betyr det at el er på vei? Siden den er helt blank først og senere en svak strek og så endelig sterk strek.. Vet at de er negative helt til streken er sterk, men svake streker burde jo være pga at el nærmer seg?

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Akkurat dette skjedde med meg også, både i går og i dag!

 

Men på pakningsvedlegget til de el-testene som jeg bruker (billigetester.no), så står det at for at testen skal være positiv, så skal streken være like sterk, eller sterkere enn den første streken som kommer opp først.

 

Derfor synes også jeg at de er veldig vanskelig å tolke. Mener iallfall selv at den jeg tok i dag fikk sterkere strek enn i går, og tenkte at den måtte være positiv, men den var ikke sånn overbevisende sterk, sååå.......... huff. at det skal være så vanskelig :/

 

Tok test pga det begynte å komme mer utflod enn vanlig, også var den litt sånn "klebete" som man sier.

 

Tror jeg tar ny i morgen for å sjekke om den blir enda sterkere

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...