Gå til innhold

zassy :D


ønsker * magetroll <3

Anbefalte innlegg

Skrevet

hei :)

hvordan går det med deg?

har lest og følgt med deg siden sist :P

bedre med kvalmen og slikt? :)

 

kunne du sett ang graviditet på meg? :)

210488

 

på forhånd tuusen takk :D

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei du, jo det går gradvis og meget sakte fremover, men det går fremover, kaster ikke opp så får i meg mat og det er veldig godt :) Men må si jeg gleder meg veldig til formen blir enda bedre, varierer veldig dag for dag og time for time her.

 

Jeg føler meg rusten på spåingen så ta det med en klype salt..

Men får opp noe rundt februar/mars nå, Stor endring og ja..graviditet rett og slett, men føler meg slett ikke sikker! Kan du være gravid nå? Finner det ut i mars muligens eller? Evt blir det i mars. Håper jeg ikke gir deg falske forhåpninger.

 

Ser du fortsatt det samme på kjønn hos meg? :) Ser du noe ang jobb? 230982. Klemklem og lykke til videre :)

Skrevet

så bra at du er bedre da :)

 

jeg er jo litt i tvil her da, tok en test nå i ste, og det er en tynn strek som jeg tror jeg blå der :P ser mer blå ut en grå i allefall!

men får vente å se :)

 

er så sliten etter en lang dag i dag.. så har ikke energi til å se..

men send meg en pm, så husker jeg å se på deg i morgen :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...