lille.mirakel Skrevet 21. februar 2011 #1 Skrevet 21. februar 2011 Hei! Lurer på om det er noen som vet om det er svangerskapskurs i trondheim el nærheten i nærmeste fremtid? Er gravid for første gang, så mye er nytt for meg. Vil gjerne ha litt råd så lille får det bra frem til, å når han/hun kommer til verden! <3
Ninaaa80 Skrevet 26. mars 2011 #2 Skrevet 26. mars 2011 Hei. Det er mye å velge i, men det er et nytt konsept i Trondheim for gravide og småbarnsmødre. Sjekk ut femmeaktiv.no. Lykke til!
Ninaaa80 Skrevet 26. mars 2011 #3 Skrevet 26. mars 2011 Hei Det er et nytt senter som tilbyr det meste for gravide og småbarnsmødre. De heter Femme, sjekk ut femmeaktiv.no. Lykke til;)
fatimata Skrevet 7. mai 2011 #4 Skrevet 7. mai 2011 Jordmormaja.net har fødselsforberedende kurs og pappakurs på Heimdal. Neste kursdag er 12.mai.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå