Mamma til tre :o) Skrevet 21. februar 2011 #1 Skrevet 21. februar 2011 noen som har opplevd dette? Kjenner en stenhard kul, litt større enn en ert på bakre skjedevegg rett innenfor skjeden... kjenner den også utenpå litt bak når jeg klemmer (sorry detaljer!).. har født 3 ganger og aldri opplevd dette før.. hva kan det være? På forhånd takk!
kakkabette mai10+april12 Skrevet 21. februar 2011 #2 Skrevet 21. februar 2011 Ja, det hadde jeg også, lurte på hva det var, men sjekket ikke med legen. Kjente ikke etter selv der nede før en god stund etter fødsel for å si det sånn... (sydde en god del, så følte ikke noe behov for det...) Men den er ikke særlig merkbar lenger nå, vet ikke helt hvor lenge den var der (er 9,5 mnd siden jeg fødte)
Evigheten Skrevet 21. februar 2011 #3 Skrevet 21. februar 2011 Jeg spurte legen! Ho ville se på det, for det kunne være at de hadde sydd litt for stramt. Hos meg hadde de ikke det, det var visstnok bare arrvev etter syinga. Det skal forsvinne etterhvert, fikk beskjed om å tøye og gi det tid
Plutselig_gravid Skrevet 22. februar 2011 #4 Skrevet 22. februar 2011 Jeg har også en sånn... Fødte for snart 2 år siden. Min ligger på en måte i synlig rett ved åpningen. Hos meg har de sydd for lite så skal korrigere det etter neste fødsel om 2 mnd.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå