Anonym bruker Skrevet 20. februar 2011 #2 Skrevet 20. februar 2011 Det blander du med litt cola og koser deg med den superenkle (og gode!) drinken.
Anonym bruker Skrevet 20. februar 2011 #3 Skrevet 20. februar 2011 Lag geléshots av bringebærgelé! NAM!
Anonym bruker Skrevet 20. februar 2011 #4 Skrevet 20. februar 2011 det er også godt med spirte brus en gang helte ei venninne oppi noe som het troll? i drammen min, bare en bitte liten slump, det var kjempe godt.....! mulig fordi jeg allerede var litt på`n.... det må testes ut når babyen i magen er ute, siden dette skjedde rett før jeg fant ut at jeg var gravid =)
Anonym bruker Skrevet 20. februar 2011 #5 Skrevet 20. februar 2011 sprite brus mente jeg, litt vonde taster her....
Anonym bruker Skrevet 20. februar 2011 #6 Skrevet 20. februar 2011 Er som nevnt her godt med Sprite og en skive lime/ sitron. Kan også ha tranebærjuice sammen med Razz og Sprite - fått bra respons på det som velkomstdrink på fest!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå