Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #1 Skrevet 17. februar 2011 skulle hatt ei bukse, og det er helt håpløst for meg å bestille sånt på nett, må nesten prøve. vet om hennes og mauritz da, er det noen som vet om andre butikker, i kristiansand eller omegn som selger mammaklær ?? skal dit imåren , og trenger sårt et bukseplagg hehe..
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #3 Skrevet 17. februar 2011 Lindex selger visst noen mammaklær. Tror også det er en butikk til, men jeg husker ikke hvor den er. Jeg googlet litt. Barnashus i Sørlandsparken har. Også Barneland inne på Sørlandssenteret. Polarn O pyret skal ha mammaklær men jeg tror den har blitt lagt ned. Den lå ihvertfall øverst i Markens gade oppe ved slottet. Hilsen en kristiansander.
ellen-propellen Skrevet 17. februar 2011 #4 Skrevet 17. februar 2011 Lindex har ikke lenger mammatøy i sitt sortiment. Du må prøve på h&m eller kappahl. Ellers så har vel polarn og pyret eller barnas hus noe. Jeg anbefaler internett. Selv kjøpte jeg vanlig tøy i str.telt hihi. Funket fint det:)
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #5 Skrevet 17. februar 2011 lindex har ikke nei, ringte og sjekket, ikke barnas hus heller, var iallefall innom hjemmesiden og der var ingenting. men hvor ligger polarn o pyret da ? husker ikke lengre hehe, er ei stund siden jeg flytta fra byen..
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #6 Skrevet 17. februar 2011 finner ikke polarn o pyret i krsand engang, sjekket nettop hehe, var ikke linus og lotta i lillemarkens en gang, noen som vet om den e i byen enda ? vet at de har... men de er vel ikke i krsand HI
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #7 Skrevet 17. februar 2011 pop ligger øverst i markens, er en barnebutikk ved siden av også. Barneland i oktanten på Sørlandssenteret har litt boob-klær.
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #8 Skrevet 17. februar 2011 heter butikken bare pop? har søkt på 1881 og googlet det, men finner ikke... ville ringt og spurt dem. mente du at og den barnebutikken ved siden av hadde mammaklær ? HI
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #9 Skrevet 17. februar 2011 Det er ikke en eneste butikk i kristiansand sentrum eller sørlandsenteret som selger mammaklær. Du må nok til Arendal på HM, ellers er det dårlig utvalg. Kjipt..
ellen-propellen Skrevet 17. februar 2011 #10 Skrevet 17. februar 2011 Det var vel en butikk i gågaten i Arendal go som solgte mammatøy tror jeg.Tvers over for mcDonald.Men vet ikke om den er der lenger. Og jeg tror barnas hus i arendal (på stoa) har litt mammatøy. Og Spar kjøp? De har ihvertfall truser for gravide.
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #11 Skrevet 17. februar 2011 men hennes og maurits har vel ?? de har jo på nett iallefall, og mener å ha sett på h&m på slottet at de har hatt tidligere??? gidder ikkke gå på sparkjøp for å kjøpe truser for gravide nei haha, så nøden er jeg da ikke, bruker vanlige truser jeg hehe
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #12 Skrevet 17. februar 2011 ikke hm på sørlandsenteret, kun i arendal, den i arendal gågate er lagt ned den også. B.hus har mest ammeklær.
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #13 Skrevet 17. februar 2011 H&M på slottet i Kristiansand hadde nå mamma tøy inne for ett par dager siden.
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #14 Skrevet 17. februar 2011 De hadde også på sandens for en stund siden, tror neppe det er tatt ut av sortimentet. Sørlandsenteret vet jeg ikke, pleier aldri dra dit.
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #15 Skrevet 17. februar 2011 Tull og tøys.. H&M på både slottet og Sandens har mammatøy! Barneland på senterent har litt. Og selv om ting ikke er på nettsiden til Barnas Hus, så betyr ikke det at de ikke har det i butikken. Den nettbutikken er ikke akkurat overimponerende!
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #16 Skrevet 17. februar 2011 Det stemmer at H&M på senteret ikke har mammatøy... Hilsen 22.38
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #17 Skrevet 17. februar 2011 Laban og labolina var i Lillemarkens.. Ikke Linus & Lotta Men L&L ble lagt ned for 2,5 år siden. De som drev den var visst ikke helt på nett har jeg hørt ;o)
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #18 Skrevet 17. februar 2011 det stemmer:) OG PoP er det samme som Polarn og Pyret:) Men aner ikke om de har mammatøy!
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #19 Skrevet 17. februar 2011 http://www.polarnopyret.se/en/Top-Menu/Our-Shops/
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #20 Skrevet 17. februar 2011 Blir vel kanskje litt dumt å uttale seg om noe du tydeligvis absolutt ikke har peiling på anonym 14.10.
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #21 Skrevet 17. februar 2011 Jo de selger mamma klær http://www.polarnopyret.se/en/Store-Menu/Our-categories/Mama/?sectionid=clothes&subsectionid=Motherclothing
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2011 #22 Skrevet 17. februar 2011 http://vibb.no/Company.asp?CompanyID=19183&Name=Malins+Kidswear De har ihvertfall på den i Arendal på Harebakken, ikke så mye. Men heller ikke dyrt. Over er adr til den i Kristiansand.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå