Skd Skrevet 16. februar 2011 #1 Skrevet 16. februar 2011 Dette kan man bli gaaaal av :=) Har prøvd så lenge. Tok en test på lørdags ettermiddag, den viste kryss med denne tynne streken så mange prater om. Tok en klar negativ test på søndag. To positive på mandag (samme tynne streken) og to positive i går (tynn strek). Plusstegnet kommer etter ca et minutt. Har litt forskjellig syklus, får mens fra 30 til 35 dager, i dag er jeg på dag 31. Hva tror du ??
Skd Skrevet 16. februar 2011 Forfatter #3 Skrevet 16. februar 2011 Den er litt forskjellig. Alt fra 30 – 35 dager. I dager er det 31 dage siden menstruasjon. Så er ikke sikker ;=)
SNURF 5 GUTTER Skrevet 16. februar 2011 #4 Skrevet 16. februar 2011 Fant detta av eit anna innlegg: Ikke for å skuffe deg men jeg har fått tynne streker på de gamle og de "nye" CB med kryss utallige ganger uten å være gravid desverre. Den ene gangen fikk jeg målt Hcg nivået og det var negativt desverre... Cb har skapt høye forventninger hos meg flere ganger:( Har også fått lyseblå kryss etter tidsfristen flere ganger, men man skal jo ikke se på testen etter fristen egentlig så det teller jo ikke. Uansett,vet at det er mange som har positive erfaringer med tynne blå streker osv så mine erfaringer betyr ikke at du ikke er gravid Fårge mnd hadde jeg samme opplevelsen men dag 3 var det svakt ordiner pluss men enda i kjemisk graviditet. Får håpe på det beste.
Rime Skrevet 17. februar 2011 #5 Skrevet 17. februar 2011 Ser du sliter med det samme som meg. Forsøk en annen sort, det skal jeg i morra! Skal krysse fingrene for oss! Lykke til videre
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå