LykkeligmedBabY Skrevet 15. februar 2011 #1 Skrevet 15. februar 2011 Er det flere her som bruker noen form for medisiner under svangerskapet? Det er så lite liv på psykisk helse og mange av de andre, man får ikke svar der. Har slitt med mye uro og angst i dette svangerskapet (nr 2) pga en utrygg barndom. Og fått Stesolid for dette, bruker minimal med dose, er i uke 32. Overlege på føden anbefalte dette etter at fastlegen konsulterte med han, men nå lurer jeg på om jeg er alene med denne uroen..noen andre som bruker medisiner?
fox`y Skrevet 15. februar 2011 #2 Skrevet 15. februar 2011 Jeg bruker levaxin og nexium. det er fast medisin da som jeg må bruke selv om jeg er gravid. Har lavt stoffskifte og kronisk spiserørsbettenelse. Legene sier d ikke har noen påvirkning på barnet så håper jo d.
sahrah Skrevet 15. februar 2011 #3 Skrevet 15. februar 2011 Ja må ha allergi medisin, men byttet ut de jeg vanligvis går på zyrtec med noen eldre som er mye mer forsket på, poleramin. De skal være trygge ifølge leger.
på'n igjen:)*fødeklar* Skrevet 15. februar 2011 #4 Skrevet 15. februar 2011 Jeg går på levaxin og ceterizin... som er mot henholdsvis lavt stoffskifte og allergi.. Legen og jordmor har sagt at det er helt trygt å gå på.. Ønsker deg masse lykke til videre
LykkeligmedBabY Skrevet 16. februar 2011 Forfatter #5 Skrevet 16. februar 2011 Tusen takk jenter, det er så godt å ikke være alene.. Lykke til videre dere også
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå