poppi ** med babyjente Skrevet 13. februar 2011 #1 Skrevet 13. februar 2011 Begynte å introdusere fast føde når vesla var 4 mnd. Nå er hun 5 1/2 måned og har fram til nå elsket grøt, grønnsakspurè, ulike fruktmos osv. I det siste har hun begynt å spise mindre og mindre og nå vil hun ikke ha noe annet enn morsmelk. Får henne heller ikke til å ta flaske lenger. Noen som har opplevd noe lignende? Hun er i godt humør, men kanskje en anelse mer sutrete enn vanlig(men nesten ikke merkbart). Kniper bare igjen munnen når jeg prøver gi mat som tidligere har gått ned på høykant. Vet at hun fortsatt er lita, men litt rart at hun plutselig bare ikke vil ha mer.
sillyfilly og Olivia Skrevet 13. februar 2011 #2 Skrevet 13. februar 2011 Det kan være tenner på gang. Jeg opplevde noe lignende med tulla når hun var rundt 8-9 mnd. Bare at hun ville bare ha grøt og middag. Ikke brødskive. Det gikk fort over. Hun er sikkert litt matlei. Gi henne litt tid og prøv igjen så går det sikkert over
Junigutt 2010 <3 Skrevet 13. februar 2011 #3 Skrevet 13. februar 2011 Vi har det samme her. Lillegull er 7,5 mnd, men har og hatt "nekt" på middag og nå i det siste grøt. men han hadde det samme før jul , da han fikk de to første. så det kan veldig gjerne være tenner
poppi ** med babyjente Skrevet 13. februar 2011 Forfatter #4 Skrevet 13. februar 2011 Takker for svar! Da blir det spennende å se;) Gnager mye på både meg, seg og lekene sine for tiden. Er bare litt bekymret fordi vekten hennes har stagnert litt i det siste, men krysser fingrene for at det går over straks.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå