Vaffern&Bebifisen Skrevet 11. februar 2011 #1 Skrevet 11. februar 2011 Hvilken anbefaler dere til barn fra 1 år og oppover? Jeg har sett på Mei Tai, men er usikker på hvem som er den mest behagelige og bruksvennlige? Håper noen kan hjelpe:)
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 11. februar 2011 #2 Skrevet 11. februar 2011 Jeg er knallfornøyd med Manduca-selen min, den er kjempegod til magebæring av små bebiser og til ryggbæring av litt større barn! Kan brukes helt til barnet veier ca 20 kg; http://lotusbarn.no/butikk/index.php?main_page=index&cPath=258 Suuper sele, som enkelt klikkes på som en ryggsekk omtrent, og som kan brukes i time etter time uten vondt i rygg og skuldre pga det gode hoftebeltet som tar det meste av vekta!
Emma2007 Skrevet 11. februar 2011 #3 Skrevet 11. februar 2011 Jeg liker BeCO...har butterfly 2;) http://www.becobabycarrier.com/cat-1/butterfly-2
Mjølkekua Skrevet 11. februar 2011 #4 Skrevet 11. februar 2011 Har Manduca, og er godt fornøyd med den. Bruker den til både dattera mi på 8 mnd og gutten min på 26 mnd. Hadde Beco tidligere, men mistet den. Hvis jeg skulle valgt en ny i dag holder jeg en knapp på Beco. Tror meitai er supert også, men den har jeg ikke prøvd.
Tjukkemagen *m/jente 1.mai* Skrevet 11. februar 2011 #5 Skrevet 11. februar 2011 BeCO her, er kjempefornøyd med den. Fin siden den også kan brukes på ryggen, og fra nyfødtbaby til litt større barn. Lett å få barnet inn og ut av.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå