Gjest Skrevet 9. februar 2011 #1 Skrevet 9. februar 2011 er spent på å høre om du har tatt noen flere tester? :-D jeg tok en i mårrest, var svaak positiv men så streken nok til å se at den var like bred som kontrollstreken, så hååååper at det ikke er en ny sa, men at det faktisk går bra skal ta en ny i morgen tidlig, håper den er litt sterkere iallefall ellers så har jeg fremdeles høy temperatur, og leste på nettet et sted at hvis du går over 14 dager med over normal temperatur er du ganske sikkert gravid!! he he, vi tror på alt som står ja;)) håper du har det bra:)
Gjest Skrevet 10. februar 2011 #2 Skrevet 10. februar 2011 hei. tester negativ hver dag..... tester kun med CB nå, for billigtestene har gitt meg falske forhåpninger... for dem blir jo posetive etter en stund... men IKM er på søndag, så det er forsatt håp... er megakvalm, spydde for et par dager siden.. å puppene kjennes om som di sprenges... jeg har blitt en verdensmester i å lete etter symptomer.. :-) har du testet i dag??
Gjest Skrevet 10. februar 2011 #3 Skrevet 10. februar 2011 jeg testet svakt positivt i dag og, kom opp etter et par min så går jo å drømmer;)) har ikm i morgen så da blir det ny test. å kommer ikke tanta og testen er sterkere så skal jeg kjøpe ukesindikator lørdag for å være helt sikker;)) helgardering ja :-)) dette er 3 dagen at det har kjentes ut som tanta skulle komme, har hatt skikkelige mensenmurringer nede i magen og vært så "øm " i korsryggen, klarer ikke sitte skikkeli faktisk...!! vet ikke om jeg skal tolke det positivt eller men tror jeg gjør det for det!! hi hi, må jo være optimist!! sist jeg hadde TR startet det tordag ettermiddag noen timer før det tok helt av fra fredag og utover maange dager. nå er det ikke tegn til noe så krysser fingrer og tær:)) heier på deg i samme slengen :-D
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå