Gå til innhold

Eggløsning etter SA??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Får man eggløsning etter SA eller må man ha en vanlig blødning først??

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Først og fremst; så trist at du mistet. Fulgte litt med på deg, og syntes veldig synd på deg...:-(

 

Skal ikke være skråsikker, men synes jo å høre om mange som blir gravide rett etter SA og MA, dvs de får ingen mens først. Det er vel litt av grunnen sykehus ofte sier at man skal vente en syklus også, blir lettere å regne sikker termin o.l da. (Forutenom at slimhinna er tykk og fin igjen.)

 

Lykke, lykke til!

Skrevet

Jeg hadde en tidlig sa i januar, og jeg fikk eggeløsning 14 dager etter 1 blødningsdag..

 

 

Skrevet

Så synd at du mistet..

Jeg hadde en SA i slutten på november. Fikk EL akkuart 14 dager etter siste dag med blødning.

Lykke til!

Gjest ^Mimsy^
Skrevet

Hei!

 

Leste historien din på 1.trimesterforumet og ble så trist på dine vegne... Bra at du har kommet igang igjen med baby-making-thoughts!

 

Må definitivt ikke ha en vanlig blødning først (jeg er lege ved siden av å være overivrig prøver), bare å sette igang :) Det kan jo være kjekt å teste etter EL - så kan du lettere beregne evt termin.. LYKKE TIL!

Skrevet

Hei. Trist at du mistet. Har også fulgt deg litt her inne.

Jeg hadde en medesink abort(fikk piller) etter en ma/bo. den 27.1. Var hos legen i går og her var det eggløsning på gang. mandag 14.2 sa han at den skulle komme. Så ja det går and å få eggløsning før vanlig blødning. Det som gjenstår er jo å se om det klaffer denne gangen da.

masse lykke til

Skrevet

jeg hadde eggløsning etter SA, og gravid igjen med en gang... håper det lykkes denne gangen!! tror vi mistet omtrent samtidig..

 

lykke til :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...