Popelko Skrevet 9. februar 2011 #1 Skrevet 9. februar 2011 Er så godt å ta fatt på siste etappe, det er en stor milepæl Hvordan er formen deres nå da jenter ?
Gjest LilleDina +spire + 2englebarn Skrevet 9. februar 2011 #2 Skrevet 9. februar 2011 velkommen til oss og lykke til med siste etappen Her er det 11 dager til termin, vonde kynnere som ikke fører til noe som helst, men ellers går det jo bare bra Lettere smerter i bekkenet, men får fjernhealing av ei jeg kjenner på det, så er veldig overkommelig Hvordan har svangerskapet vært så langt?
Popelko Skrevet 9. februar 2011 Forfatter #3 Skrevet 9. februar 2011 Slitsomt når det aldri tar seg opp, men er ikke lenge til tenker jeg ) Fjernhealing ja, det funker altså ? Så bra Svangerskapet har vært greit, mye bekken og ryggplager, men akkurat begynt hos fysio, så får tro det går bedre snart Hvordan har det vært hos deg da ?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå