Ate,mor til gutt nr3;-) Skrevet 6. februar 2011 #1 Skrevet 6. februar 2011 Hvordan har dere det i dag? hvordan var dette med trening av magen? kan vi det nå??
lucky meee:) Skrevet 18. mars 2011 #2 Skrevet 18. mars 2011 Jeg tok ks for 6 mnd siden og er idag i kjempe form:) De ekstra kiloene er borte og jeg trener magen som normalt... hehe, altså ikke så mye akkurat! Men tar situps og bruker rokkering når jeg får ett innfall:)
enits40 Skrevet 11. august 2011 #3 Skrevet 11. august 2011 Alt normalt med meg også! Trener magen og har gjort det lenge! Men når det er sagt, har jeg fortsatt litt mage, jeg mener... litt for mye mage.... ;-)
elias30 Skrevet 19. august 2011 #4 Skrevet 19. august 2011 Når kan man begynne med sit-ups og når kan man trene som før på helsestudi?. Jeg er i fin form 3 og en halv uke etter keisersnitt og ønsker å komme i gang med trening etter 6 ukers kontrollen. Håndball og keeperspill drøyer jeg litt lenger med.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå