Leo<3 Skrevet 6. februar 2011 #2 Skrevet 6. februar 2011 Hei! Graviditet i april, fødsel i desember. Veldig usikker på kjønnet, har du barn fra før?
Mammapudding Skrevet 6. februar 2011 Forfatter #3 Skrevet 6. februar 2011 Jepp, har ei datter Har absolutt ikke lyst til å føde i desember å risikere å få barn i jula..så da tror jeg det blir fullstendig avholdenhet i april Har før vært spådd graviditet i januar 2011 av to forskjellige..men det ble visst ikke det..og nå prøver vi å unngå graviditet til vi vet om jeg får fast jobb. Ser du noe om jobb på meg?
Leo<3 Skrevet 6. februar 2011 #4 Skrevet 6. februar 2011 Gutt, mulig jobb juni/juli, ihvertfall får du lønn for strevet på en eller annen måte.
Mammapudding Skrevet 6. februar 2011 Forfatter #5 Skrevet 6. februar 2011 Ok, takk for at du tok deg tid
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå