Gå til innhold

Uke 19 i dag, og i går kveld...


Anbefalte innlegg

Skrevet

kjente samboeren min babyen sparke for förste gang!

Så utrolig herlig! :)

Har värt endel liv der inne ett par-tre uker allerede, men hver gang samboeren min skulle kjenne, har han roet seg ned.

Men i går kveld, da vi hadde lagt oss til å sove, kjente jeg at lille pyret satte igang noe voldsomt. Ba samboeren min legge hånda på magen og kjenne, og da kom det minst 4-5 kraftige spark :)

Hadde trodd det skulle ta lengre tid for han å kjenne dem utenpå magen, da morkaka mi visstnok ligger på fremre veggen. Men tydeligvis ikke... :)

 

Er sååå godt å endelig gå inn i min 19 uke!

I og med at jeg ble satt nesten en uke tilbake på ul, har jeg värt i uke 18 i 2 uker! Og det var leeenge! hehe

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hehe min sambo kunne også kjenne spark i uke 19:) Ganske fantastisk i og med at jeg har morkaka på fremre vegg:) Han trodde det var altfor tidlig og ga først opp, men så kjente han det;)

Skrevet

Ja jeg vet! Ble veldig overrasket selv.

Trodde det at morkaka lå foran ville gjöre at han ikke kunne kjenne noe på lenge. Men herlig er det da! Tror han synes det er godt! :)

 

Er nok en skikklig kickboxer jeg har der inne...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...