Gå til innhold

Når ta ned tingene fra loftet ??


Anbefalte innlegg

Fortsetter under...

Når du vil...hehe

 

Jeg kommer til å se over ting og vaske og slikt en god måned før termin tenker jeg. Kan jo hende han melder sin ankomst tidlig, så greit å ha ting klart. (det viktigste iallefall).

 

Hadde rommet hans vært klart kan det hende jeg hadde begynt nå :)

 

Når venter du vidunderet? :)

 

 

He he, tenker jeg også litt på! Men synes tiden flyr, egentlig, så skal se at jeg plutselig stresser veldig fordi det brått er så mye å ordne.. ;o) Har termin 22.mai. Sist gikk jeg en uke over, så tenker at jeg bør kikke litt i slutten av april. Gleeeeeder meg til å titte på små bodyer og strømpebukser!!!

 

Må legge til at vi også er på husjakt, så veldig i tvil om jeg skal gjøre noe klar her. Aner jo ikke når et ok hus i riktig prisklasse dukker opp! Så derfor drøyer jeg også litt.

 

Men har du plass og lyst, så kjør på sier nå jeg! Det nærmer seg faktisk mai nå. Oi, det er 1.februar i dag! Jepp, nærmer seg jo virkelig! :o)

  • 3 uker senere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...