Prinsesse2_på_vei*Fødeklar* Skrevet 30. januar 2011 #1 Skrevet 30. januar 2011 Har en Recaro bilstol 0-13 kg som vi skulle bruke til nestemann, men den har stått i garasjen og da vi tok den inn så var det blåmann i hele trekket. Vasket det, men alt går ikke av. Er det noen plass man kan få kjøpt nytt, kun trekk, slik vi slipper å kjøpe hele stolen ny? Første jeg tenkte var å kjøpe ny, men det er jo ikke vits hvis man kan få tak i nytt trekk:) Helst i rogaland eller på nett:)
Anonym bruker Skrevet 31. januar 2011 #2 Skrevet 31. januar 2011 Jeg kjenner ikke til merket på stolen din. Men vet det selges trekk til ulike bilstoler på Barnas Hus og på Babyshop. De jeg så på var dyre, rundt 800 kroner for et trekk. Ring og hør med dem:)
Anonym bruker Skrevet 31. januar 2011 #3 Skrevet 31. januar 2011 Kanskje det kan være lige greit å se etter et brukt og bruke det trekket?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå