Pumba78 Skrevet 26. januar 2011 #1 Skrevet 26. januar 2011 Lurer litt på om baby på 3 mndr er redd for å sove? Har sett innlegg fra folk som er frustrerte over at de våkner etter 30 min osv., men hvordan får dere dem til å sove i det hele tatt? Min nekter plent å sove om dagen, hun er lykkelig i et par timer etter vi står opp, så begynner hun å sutre... Har prøvd: Byssing vugging i armene mine m smokk, bæresjal, legge henne rett i bagen, osv, hun bare hyyyyler. I dag fikk vi til 18 min søvn i bæresjal etter 2 timers hyling. Kan da ikke fortsette å trille tre ganger om dagen for alltid?...
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 26. januar 2011 #2 Skrevet 26. januar 2011 hmm... Kan hun være sulten muligens, at det er derfor hun ikke roer seg? For dere har vært hos manuellterapeut og fått sjekket nakke/ rygg?
Pumba78 Skrevet 27. januar 2011 Forfatter #3 Skrevet 27. januar 2011 Hm, nei de tror ikke det er nakke. Kanskje sult... Men jeg trodde ikke det siden hun sovner så lett ute på tur. Var en deprimerende trempnederskontroll. Hun hylte sånn at de ikje ville gi vaksine... Hun har ikke l agt på seg på tre uker, hs vil se henne neste uke og se om det bare var et par dårlige uker. Har ikje noe i mot å gi flaske i tillegg om kvelden om nødvendig da.
LittLykkelig Skrevet 27. januar 2011 #4 Skrevet 27. januar 2011 Tror min også har soveskrekk.. Han har nektet å sove på dagen siden han ble født! Får presset han til 2 lurer på 30 min i løpet av en hel dag. Så joda, har vært inne på tanken jeg også..
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 27. januar 2011 #5 Skrevet 27. januar 2011 oi, hvis hun ikke har lagt på seg noe på 3 uker tror jeg nok at den urolige søvnen kan skyldes at hun er sulten rett og slett altså, så var jeg deg ville jeg prøvd med flaske med en gang og sett om hun kanskje sover bedre da! De skal jo helst legge på seg 100-200 g per uke på den alderen der..
Pumba78 Skrevet 27. januar 2011 Forfatter #6 Skrevet 27. januar 2011 Ja huff, detvar en deprimerende 3 Månederskobtroll! Hun sover ved puppen nå, men hyler vel om j flytter den... Alt vel m din?
Pumba78 Skrevet 27. januar 2011 Forfatter #7 Skrevet 27. januar 2011 Alicia, vet du om det er noe man kan gjøre om de faktisk er redd for å sovne? Vil ikke begynne å kjøre i henne masse mme om hun faktisk jobber m å øke produksjonen (men hun sovner v puppen så usikker på talentet hennes der...).
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 27. januar 2011 #8 Skrevet 27. januar 2011 ok, ja det kan jo hende at hun driver og øker nå.. Du får vel kanskje bare vente til neste uke og høre hva HS sier da, men du skal nok ikke utelukke at det kanskje skyldes at hun er sulten, selv om det aldri er lett å vite med disse små!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå