Kicam Skrevet 26. januar 2011 #1 Skrevet 26. januar 2011 Hei:) Kan du/dere se om dere ser noe angående ny jobb? Får jeg den jobben jeg har søkt på? Var på intervju istad, og sitter ikke igjen med en magefølelse om det gikk bra eller ei, så er det noen av dere som kan se om jeg får denne jobben? Ser tilbake:)
englegull Skrevet 26. januar 2011 #2 Skrevet 26. januar 2011 Jeg ser for meg at du reiser deg opp og går ut fra et kontor.. Kan det ha vært intervjuet i dag, eller jobber du på et kontor? Samtidig får jeg opp noe om helsevesen... Jeg føler desverre ikke så mye om denne jobben,verken fra eller til (omtrent som deg). Jeg tolker kanskje det som at du ikke får den? Samtidig ser jeg deg som at du er på vei videre, så tror kanskje ikke det blir så lenge til du går inn i noe nytt. Ser du noe på meg om graviditet?
Kicam Skrevet 26. januar 2011 Forfatter #3 Skrevet 26. januar 2011 Takk for at du så på meg:) Hadde intervjuet på et kontor i dag, men jobber ikke på noe kontor fra før:) Så du så meg nok på intervjuet.. Jeg tok en titt på deg, og fikk opp en gutt og ei jente som er en del yngre, så er det slik at du har en gutt fra før? Jeg får ikke opp noe graviditet på deg nå, men ser ei jente når jeg spør om 2012:) Lykke til:)
englegull Skrevet 26. januar 2011 #4 Skrevet 26. januar 2011 Takk:-) Det stemmer, jeg har en gutt fra før:-) Får du opp når i 2012 da ? :-)
Kicam Skrevet 27. januar 2011 Forfatter #5 Skrevet 27. januar 2011 Så gøy! Jeg får opp ei jente i begynnelsen av året, så kan godt hende du blir gravid i 2011:) Hvis du ikke blir gravid i begynnelsen av året da:) Får det ikke opp helt klart her..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå